Yorkville University

دانشگاه یورک ویل (Yorkville)

معرفی دانشگاه

 

دانشگاه یورک ویل دانشگاهی کانادایی با هویتی ملی است که هدف آن الهام بخشی و کمک به دانشجویان در رشد شخصی و حرفه ای شان است. این دانشگاه، بزرگترین مجموعه آموزشی خصوصی کانادا بوده و دارای آموزش های کاربردی منطبق با نیازهای بازار کار می باشد.
دانشگاه یورکویل اقدام به برگذاری دوره های فشرده در رشته های مدیریت کسب و کار در پنج شاخه عمومی ، حسابداری ، مدیریت انرژی، مدیریت پروژه، مدیریت زنجیره تامین و طراحی داخلی نموده است که دانشجو این شانس را دارد که مقطع لیسانس خود را طی یک دوره ۲.۵ الی ۳ سال به جای ۴ سال بگذراند.
هر دانشجو می تواند حدود ۲۰ الی ۳۰ واحد تطابق درسی نماید ،هزینه هر واحد حدوداً ۵۰۰ دلار میباشد که این می تواند شانسی برای دانشجو باشد تا از زمان و هزینه های تحصیل و شهریه بکاهد.
دانشجو با تحصیل در این دانشگاه علاوه بر اقامت ۳ ساله ای که برای تحصیل می گیرد، یک اقامت ۳ ساله هم برای کار خواهد گرفت که امکان اقدام برای اقامت دائم را فراهم می کند.
با توجه به اینکه دانشگاه رسمی است و کالج محسوب نمی شود، در مقایسه با دانشگاه های دیگر، این دانشگاه از هزینه شهریه کمتری برخوردار است .
این دانشگاه دارای دو شعبه در شهرهای تورنتو و ونکوور میباشد. رشته های مدیریت پروژه و طراحی داخلی در شعبه تورنتو و رشته های مدیریت کسب و کار عمومی ، حسابداری، مدیریت پروژه، مدیریت انرژی و مدیریت زنجیره تامین در شعبه ونکوور میباشد.

 

مزیت های تحصیل در دانشگاه یورکویل

 

  • داشتن امکان برنامه های درسی و انتخاب واحدهای آنلاین به شما این امکان را میدهد که به صورت پاره وقت کار کنید و در حین کامل کردن مقطع تحصیلی خود به جنبه های دیگر زندگیتان رسیدگی کنید.
  • کوتاه بودن مدت ترم ها و امکان داشتن ۴ بار پذیرش در طول سال در ۴ فصل مختلف به شما این فرصت را میدهد که بتوانید در هر زمانی که تصمیم قطعی خود برای ورود به دانشگاه را گرفتید شروع به تحصیل کنید.

ایمیل خود را برای اطلاع از آخرین اخبار دانشگاهها و ویزا وارد کنید.

شما می‌توانید در تمامی مراحل دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا از کمک تخصصی کارشناسان ما استفاده کنید.

بیشتر بخوانید...