Yorkville University

مدرسه فیلم سازی تورنتو Toronto film school

 (Toronto film school) مدرسه فیلم سازی تورنتو

 این مدرسه یکی از برترین موسسات فیلم سازی درکانادا است. TFS به این دلیل مطرح است که بسیاری از فارغ التحصیلان آن با به نمایش گذاشتن نمونه کار های خود در جشنواره های مطرح کانادا مانند The Thea Awards و  CANNES جوایزی را دریافت کرده اند، این نشان دهنده آن است که  یادگیری  صحیح مهارت ها و تلفیق آن ها با استعداد  دانش آموزان آن ها را به افرادی حرفه ای تبدیل کرده است .

 در TFS ایجاد ارتباط و شبکه از روز اول برنامه ها شروع می شود ، در این مجموعه یادگیری ، توسعه و ایجاد مهارت به دانش جویان متناسب با تقاضای بازار انجام می شود و این امکان فراهم شده است که دانش جویان یک رشته با دانش جویان رشته های دیگر اغلب در تقابل و ارتباط باشند و تجارب خود را به اشترک بگذارند.

 این مجموعه  به شما دوره های فیلم سازی (Film production)، فیلم نامه نویسی (Writing for film)، بازیگری (Acting)، طراحی گرافیک  (Graphic Design)،طراحی بازی های ویدیویی (Video game design)، طراحی مد و لباس   (Fashion Design) و بازاریابی مد و لباس  (Marketing for fashion)را ارائه می دهد و شما با گذراندن این دوره ها و دریافت مدرک دیپلم معتبر پا به دنیای حرفه ای این رشته ها خواهید گذاشت و با شرکت در این دوره ها شما تجربه گسترش و توسعه صنعت مورد نظرتان را به دست خواهید آورد.

در TFS شما همه آنچه را که به صورت عملی یاد گرفته اید در قالب نمونه کار (پرتفولیو) به تصویر می کشید تا بتوانید مهارت خود را به کارفرمایان خود در آینده نشان دهید.

مربیان و اساتید شما اشخاص برجسته ای از تهیه کنندگان فیلم ، تولید کنندگان و فیلمبرداران سینما ،طراحان مد ، طراحان بازی های ویدیویی و متخصصان فعال این صنایع هستند که عده ی زیادی مشتاق به همکاری با آنان می باشند.

 تعداد کم دانش جویان در کلاس به شما این شانس را می دهد که به صورت تقریباً خصوصی توسط استاد آموزش ببینید و به پتانسیل ساختاری خود دست پیدا کنید.

در  TFS دانش آموزان با پیشینه ها و مهارت های مختلف از شکل دوستی به همکاران حرفه ای تبدیل می شوند و جو کلاس ها الهام بخش همکاری است نه رقابت.

 همچنین شما می توانید علاوه بر مدرک دیپلم یک مدرک لیسانس مدیریت کسب وکار (BBA)را در مجموع  در کمتر از سه سال دریافت کنید که به شما شور و اشتیاق  می دهد تا حرفه خود را به بالاترین پتانسیل ممکن برسانید .

دانش آموزان بین المللی در کانادا که از TFS فارغ التحصیل می شوند ، واجد شرایط دریافت ۲۵% بورسیه برای تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار در شعبه انتاریو می باشند.

TFS  دارای ۴ شعبه در شهر تورنتو است که این می تواند امکان دسترسی به نزدیک ترین شعبه به محل سکونت دانش آموز را فراهم آورد.

ما شما را به TFS دعوت می کنیم تا قدم های خود را به سوی موفقیت در حرفه تان بردارید تا داستان خود را بسازید.

 

ایمیل خود را برای اطلاع از آخرین اخبار دانشگاهها و ویزا وارد کنید.

شما می‌توانید در تمامی مراحل دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا از کمک تخصصی کارشناسان ما استفاده کنید.

بیشتر بخوانید...